Haber

İnegöl Belediyesi Onikisubat’ta tüm birimlerini seferber ediyor

KAHRAMANMARAŞ (İGFA) –Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından yurt genelinde olduğu gibi İnegöl’de de seferberlik ilan edildi.

Bursa İnegöl Belediyesi, depremin ilk günlerinde arama kurtarma ekiplerinin sevk edilmesine, yardım kampanyalarına ve sıcak yemek hazırlanacak portatif mutfak hizmetine destek verirken, 3 haftalık sürecin ardından hayatın normale dönmesi için çalışmalara başlandı.

Kahramanmaraş Onikisubat ilçesinde tüm birimleriyle yaraları sarmak için çalışmalarını sürdüren İnegöl Belediyesi, bir yandan temizlik hizmetlerini sürdürürken, diğer yandan da Emniyet Müdürlüğü’nün bulunduğu beyin sarsıntısı alanında ekipler temizlik hizmetlerini sürdürüyor. başta Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları olmak üzere uyum noktasında yer almaktadır. açık alanların onarımı.

Fen İşleri Müdürlüğü’nden 5, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden 5, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden 5 olmak üzere toplam 15 işçinin görev yaptığı deprem bölgesinde, özellikle sağlık ocağı olmak üzere hummalı bir çalışma sürüyor. yolları tekrar kullanılabilir hale getirmek.

atkaracalar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu